Saltar apartados

Professorat

 

 

NOM Càrrec

965 903400

Extensió

Correu electrònic Localització
Alba Tenza, Marta Associat 3588 marta.alba@ua.es 011P1014
Algarra Prats, Esther Catedrática d'universitat 3591 e.algarra@ua.es 0011P1016
Barceló Doménech, Javier

Catedràtic d'universitat

3590 j.barcelo@ua.es 0011P1019
Berenguer Albaladejo, Cristina Professora Contractada Doctor
3309 c.berenguer@ua.es 0011P1015
Bernal Alcover, Jose Francisco Associat 3588 jf.bernal@ua.es 0011P1014
Bustos Moreno, Yolanda

Titular Universitat

3308 bustos@ua.es 0011P1020
Cabedo Serna, Llanos Professora Contractada Doctor 3308 llanos.Cabedo@ua.es 0011P1144
Casells Bonacho, José Luís Associat 3588 jl.casells@ua.es 011P1014
De Blas Javaloyas, Jose Ramón
Associat   3588 jrdeblas@ua.es  0011P1014
De Cárdenas Pérez. ,M. Dolores Associada 3588 lola.cardenas@ua.es

0011P1015

De las Heras García,

Manuel Ángel

Professor Contractat Doctor 3591 manuel.delasheras@ua.es 0011P1059
Evangelio Llorca, María Raquel Titular Universitat 2241 r.evangelio@ua.es 0011P1012
Femenía López, Pedro José Catedràtic d'Universitat 9710 femenia@ua.es 0011P1026
Garcia Cervera, Enrique Associat 3309 enchamon@hotmail.com 0011P1017
Gil Palencia, Daniel Associat 3588 d.gil@ua.es 011P1014
Illán Medina, María Associada 3588 illan_mar@ua.es 0011P1014
Jiménez Clar, Antonio Associat 1311 clar@dirac.es 0025PB013
López Richart, Julián Titular Universitat 9710 julian@ua.es 0011P1027
López Sánchez, Cristina Titular Universitat 3590 cristina.L@ua.es 0011P1017
Marín Raigal, Gabriel Associat 3309 gmarin@ua.es 0011P1017
Martínez Ibáñez, M. Magdalena Associada 3588 magdalena.martinez@ua.es

0011 P1015 

Martínez Martínez, Nuria
Becària recerca 2549 n.martinez@ua.es 0011P1015
Mira Cantó, Antonio L. Associat   3588 antoniomira@ua.es 0011P1014
Miranzo Gambín, Virginia

Associada

3588 vl.miranzo@ua.es 011P1014
Moreno Martínez, Juan Antonio

Catedràtic Universitat

Director del Departament

35/89 ja.Moreno@ua.es 0011P1018
Múrtula Lafuente, Virginia

Titular Universitat

Secretària Departament

3309 vmurtula@ua.es 0011P1025
Pastor Ruiz, José Juan Associat 1311 jjpastor@ua.es 0025PB013
Peinado Martínez, Sandra Associada 3588 s.peinado@ua.es 0011P1014
Pérez Nevot, José Antonio Associat 3588 japereznevot@ua.es 0011P1014
Rabasa Dolado, Jorge Ignacio Associat 3309 jorge.rabasa@ua.es 0011 P1015  
Ramos Maestre, Áurea Titular Universitat 9710 a.ramos@ua.es 0011P1146
Ribera Blanes, María Begoña Titular  Universitat 3590 bribera@ua.es 0011P1017
Trascasa Blanco, Cristina Associat 3588  cristinatrascasa@ua.es 011P1014

 

 

Departament de Dret Civil


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464